Полка настенная ПЛК-03 из дсп на 4 отсека в цвете Дуб сонома

- В наличии
435 ₴
+380 (99) 072-84-91
Александр
- +380 (97) 227-91-63Александр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця для книг і декору на чотири відсіки, невелика навісна полиця для дрібних речей.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 914 / В 166 / Г 166 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага упаковки: 5 кг
Розмір упаковки: 100 / 24 / 6см
Доступна для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Высота | 166 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 914 мм |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Количество ярусов (полок) | 4 |
| Тип мебели | полка навесная |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
- Цена: 435 ₴
